Znajdź nas na Facebook-u Znajdź nas na Youtube Znajdź nas na marscentrum@gmail.com 500 666 484 Pawłowice ul. Zjednoczenia 37 Strumień ul. Cieszyńska 16

O szkole

O założycielce

Witam Cię serdecznie! Przede wszystkim, chciałabym Ci podziękować za to, że zdecydowałeś się odwiedzić moją stronę. To dla mnie bardzo duże wyróżnienie. Ponieważ bardzo chciałabym sprostać Twoim oczekiwaniom, stworzyłam wszechstronną ofertę, na bazie edukacji holistycznej, która jest szyta na miarę Twoich potrzeb.

Czytaj więcej

10 lat z Wami

Świętuj z nami dziesiąte urodziny Mar’s School!!! Z okazji naszych okrągłych urodzin, przygotowaliśmy dla Ciebie trzy, zupełnie nowe propozycje. Pierwsze dwie dotyczą dodatkowych zajęć językowych, z kolei nasza trzecia perełka wiąże się z uruchomieniem jedynej w swoim rodzaju PORADNI JĘZYKOWEJ!

Czytaj więcej

Co nas wyróżnia

MAR's School - Centrum Języka Angielskiego - to pierwsza w Polsce holistyczna szkoła językowa, znajdująca się w Strumieniu i Pawłowicach, która uzyskała akredytację Śląskiego Kuratorium Oświaty jako formalne potwierdzenie wysokiej jakości kształcenia.

Czytaj więcej

Nasza misja

MAR'S School to szkoła zupełnie inna niż wszystkie. To szkoła z koncepcją nauczania integralnego, która łączy w sobie naukę języka angielskiego z treningiem motywacyjnym i technikami przyspieszonej nauki. Naszym głównym celem jest promowanie edukacji holistycznej, która dba o człowieka jako integralną całość (rozum, emocje, ciało).

Czytaj więcej

Akredytacja MEN

Z ogromną przyjemnością informujemy, że jakość nauczania w Mar's School została potwierdzona przez Kuratorium Oświaty. Mar's School, jako jedna z bardzo nielicznych polskich szkół językowych, zdecydowała się poddać zewnętrznej kontroli: jakość nauczania, kwalifikacje nauczycieli, warunki lokalowe, prawidłowość umów ze słuchaczami, rzetelność reklamy i inne aspekty pracy szkoły.

Czytaj więcej

Edukacja holistyczna

Holistyczne podejście do nauczania bardzo trafnie odzwierciedla przykład kwiatu, posiadającego łodygę, liście oraz płatki tworzące kielich. Choć każdy z liści kwiatu jest swoistą całością, podobnie jak łodyga, to dopiero ich połączenie tworzy piękną roślinę. I niewątpliwie najpiękniejszy kwiat straci swój urok, jeśli rozdzielimy go na części składowe.

Czytaj więcej