Znajdź nas na Facebook-u Znajdź nas na Youtube Znajdź nas na marscentrum@gmail.com 500 666 484 Pawłowice ul. Zjednoczenia 37 Strumień ul. Cieszyńska 16

Co nas wyróżnia

MAR's School - Centrum Języka Angielskiego - to pierwsza w Polsce holistyczna szkoła językowa, znajdująca się w Strumieniu i Pawłowicach, która uzyskała akredytację Śląskiego Kuratorium Oświaty jako formalne potwierdzenie wysokiej jakości kształcenia.

Została założona przez Małgorzatę Rajwa na bazie wieloletniej pracy dydaktycznej i terapeutycznej w Wielkiej Brytanii oraz stałej współpracy z renomowanymi uczelniami brytyjskimi (Bournemouth University) oraz ośrodkami medycyny holistycznej (The International College of Holistic Medicine, London).
 
Centrum Języka Angielskiego - Mar's School posiada bardzo bogatą ofertę kursów skierowaną do każdej grupy wiekowej.
 
Ponadto, przygotowujemy do międzynarodowego egzaminu IELTS, który jest wspaniałą opcją dla osób pragnących podjąć studia lub pracę zagranicą, a także dla tych, którzy ubiegają się o obywatelstwo brytyjskie.
 
Po ukończeniu każdego kursu słuchacze uzyskują certyfikat MEN (Ministerstwo Edukacji Narodowej) poświadczający znajomość języka angielskiego na danym poziomie.
 
Placówka Mar's School wykorzystuje własny program nauczania (od grup początkujących do poziomu perfekcji językowej - proficiency) zgodny z założeniami edukacji holistycznej oraz Europejskim systemem opisu kształcenia językowego (Common European Framework of Reference for Languages), uwzględniający metodykę nauczania języka angielskiego jako języka drugiego (ESL - English as a second language), a nie języka obcego.
 
 

Metody nauczania 

Ponieważ każdy człowiek jest inny i swoiście odbiera, i przyswaja wiedzę, naszym głównym zadaniem jest przedstawienie mu jak najwięcej metod nauczania. W doborze tym kierujemy się przede wszystkim jego indywidualnymi potrzebami i możliwościami, tak, aby jego nauka była jak najszybsza i najskuteczniejsza.
 
W tym celu wykorzystujemy najnowocześniejszą metodę ON i OFF BOOK'a, która została zaczerpnięta z programu nauczania założycielki szkoły i powstała w oparciu o długoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, jako języka pierwszego w Wielkiej Brytanii.
 
W MAR's School jako jedyni nauczamy języka angielskiego jako języka drugiego (ESL - English as a second language), a nie języka obcego. Wszystkie nasze kursy zostały opracowane zgodnie z metodą holistyczną. Zapewnia ona rozwój wszystkich sprawności językowych w stopniu odpowiednim do danego poziomu zaawansowania (od początkującego do perfekcji językowej), a czyni to za pomocą materiału językowego wprowadzonego poprzez metodę ON i OFF BOOK'a.