Znajdź nas na Facebook-u Znajdź nas na Youtube Znajdź nas na marscentrum@gmail.com 500 666 484 Pawłowice ul. Zjednoczenia 37 Strumień ul. Cieszyńska 16

Oferta kursów

Posiadamy bardzo bogatą ofertę różnorodnych kursów dla każdej grupy wiekowej na wszystkich poziomach zaawansowania.

Dla przedszkolaków

Jest to wymarzony kurs dla trzy-, cztero- i pięciolatków. Podobnie jak w poznawaniu języka ojczystego dzieci potrzebują czasu na osłuchanie się z językiem angielskim zanim zaczną mówić. Dodatkowo, dzieci posługują się myśleniem konkretnym, co znaczy, że łatwiej zapamiętują język, gdy mogą coś zobaczyć, dotknąć, powąchać, a nawet posmakować.

Czytaj więcej

Dla dzieci

Przeznaczony jest specjalnie dla dzieci szkół podstawowych, z uwzględnieniem podziału na klasy I-III oraz IV-VIII.

Czytaj więcej

Dla maturzystów

Skierowany do młodzieży, która pragnie od początku nauki w szkołach ponadgimnazjalnych kompleksowo i bardzo rzetelnie przygotować się do Nowej Matury. Ten wspaniały kurs opracowany jest z aktualnie obowiązującym formatem egzaminu maturalnego, podstawą programową i standardami wymagań egzaminacyjnych. Kurs organizowany jest na dwóch poziomach zaawansowania:

Czytaj więcej

Dla dorosłych

Skierowane głównie do odbiorców dorosłych, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować naukę języka angielskiego na odpowiednim dla siebie poziomie (od początkującego do perfekcji językowej). Uwzględniają rożne ramy czasowe (poranne, dopołudniowe i wieczorne), aby dotrzeć do jak najszerszego grona słuchaczy i tym samym umożliwić naukę o dowolnie wybranej porze.

Czytaj więcej

Dla firm

To rewelacyjna oferta dla firm i instytucji, chcących podnieść kwalifikacje swoich pracowników. Zajęcia dostosowujemy indywidualnie w zależności od potrzeb, zarówno w zakresie miejsca szkolenia, czasu, jak również poziomu zaawansowania. Następnie ustalamy indywidualny program nauczania, dobór materiałów oraz wybór lektorów. Szkolenie kończy się certyfikatem MEN.

Czytaj więcej

Bezpłatne kursy z UE

MAR's School - Centrum Języka Angielskiego zrealizowało od 2010 roku 13 projektów Europejskiego Funduszu Społeczengo. Skierowane były one do różnych grup wiekowych począwszy od dzeci w wieku szkolnym, aż do dorosłych. W sumie wzieło w nich ponad 600 osób.

Czytaj więcej